Doprava zdarma od 1200,- Kč a dárek ke každé objednávce!

Voskovaný Pytlík - Nepytlík® - na pečivo, zeleninu, ovoce, sýry - Srdíčka 30x40cm

399 Kč 329,75 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
 
Ušetřete tisíce korun za nevyhozené potraviny
Prodlužují trvanlivost potravin
✅ Originální design
Certifikovaný SZÚ - Vyroben v Česku
Na svačinku, přikryje talíř, misku, pekáč buchet
Pečivo, ovoce, zelenina, sýry

Detailní informace

Věrnostní program pro stálé zákazníky
Věrnostní program pro stálé zákazníky
Ruční výroba v srdci evropy
Ruční výroba v srdci evropy
Inovativní technologie uchovávání potravin
Inovativní technologie uchovávání potravin
Exkluzivní motivy z Vašich oblíbených filmů a seriálů
Exkluzivní motivy ® z Vašich oblíbených filmů a seriálů

Detailní popis produktu

The Sunday Bite (9)

Prodlužují trvanlivost potravin: Voskované pytlíky na potraviny pomáhají udržet potraviny čerstvé déle tím, že zabraňují ztrátě vlhkosti a růstu bakterií a plísní. To může vést k významným úsporám, protože budete vyhazovat méně potravin a snižovat potřebu častých nákupů v obchodě.

Šetří Vaše peníze - snižují plýtvání potravinami: Podle Sdružení pro ochranu přírodních zdrojů lidé vyhodí odhadem 40 % potravin, které zakoupí. To se převádí na miliardy korun ve vyhozených potravinách a zdrojích každý rok. Používáním voskovaných ubrousků a pytlíků na potraviny můžete pomoci snížit své vlastní plýtvání potravinami a přispět k udržitelnějšímu potravinovému systému.

The Sunday Bite (6)_1

Jsou cenově výhodnější alternativou k jednorázovým plastovým sáčkům: Voskované obaly na potraviny jsou cenově výhodnější a ekologičtější alternativou k jednorázovým plastovým sáčkům. Mohou se používat opakovaně 2 roky i díle, což vám ušetří peníze v dlouhodobém horizontu. Navíc jsou bez škodlivých chemikálií a mikroplastů, které by se mohly uvolňovat do potravin. Certifikováno Státním Zdravotním ústavem SZÚ

Snižují závislost na jednorázových plastech: Používáním voskovaných obalů na potraviny můžete snížit svou závislost na jednorázových plastech, které přispívají k znečištění a poškození životního prostředí. Je to malý, ale významný způsob, jak udělat rozdíl pro planetu.

Designer (9)

Balení obsahuje 1 ks voskovaného pytlíku 30x40cm. Na pytlíku je pevně přišitá bavlněná šňůrka aby bylo možné pytlík v případě potřeby uzavřít.   

Voskované pytlíky - Nepytlíky® jsou tvořeny pouze 100% bavlnou a včelím voskem - spojení těch dvou složek dokáže krásně a zdravě zabalit třeba svačinu na cesty. Můžete jej použít opakovaně, a nejenom že máte stylově zabalenou svačinu, ale také pomáháte naší krásné planetě.

Design (1)

 

Složení: 100% včelí vosk, 100% bavlna s certifikátem OEKOTEX / 300mm x 40mmm 

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
I Avatar autora | 22.6.2024
Koupila jsem babičce a byla moc nadšená. Má doma i hrníčky se srdíčky tak to pěkně ladí :ú.